یکشنبه 29 بهمن 1396

اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

پرچم جمهوری اسلامی ایران
 آزاد راه اردکان - یزد - مهریز با مشارکت بخش خصوصی اجرایی خواهد شد

آزاد راه اردکان - یزد - مهریز با مشارکت بخش خصوصی اجرایی خواهد شد

در راستای اجرایی شدن پروژه آزاد راه اردکان - یزد - مهریز و همچنین با پیگیریهای انجام شده توسط اداره کل راه وشهرسازی استان یزد و ابلاغ دستور وزیر راه وشهرسازی به شرکت ساخت و زیر بناهای حمل و نقل کشور نشست کارشناسی بین رئیس شورای حمل و نقل استان و شرکت جهاد نصر بعنوان سرمایه گذار این پروژه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان یزد، دکتر نقصان محمدی، مدیرکل راه و شهرسازی استان در این نشست ضمن بررسی ابعاد اجرایی این پروژه ملی خاطر نشان کرد: با توجه به قرار گیری استان در محور کریدور شمال - جنوب کشور اجرای این پروژه از اهمیت خاصی برخوردار است و در سطح ملی مورد توجه قرار دارد.
مدیر کل راه و شهرسازی استان با تاکید بر اینکه این پروژه در قطعات مختلف عملیاتی خواهد شد به ارتباط و نزدیکی راهها به شهر ها و روستاهای در طول مسیر این آزاد راه اشاره کرد و افزود: اگر راهها را در مجاور شهرها و روستاها عبور دهیم قطعا تاثیر اقتصادی و گردشگری خوبی در منطقه خواهد داشت.

رئیس شورای حمل و نقل استان ضمن ابراز خرسندی از سرعتی که در روند تصویب و تسریع در اجرایی شدن مراحل اداری این طرح صورت گرفته تقدیر و از همکاری همه مدیران و مسئولان مرتبط با این طرح قدردانی کرد .

شناسه خبر: 422
نسخه چاپی:
تاریخ انتشار: 21 آبان 1396
بازدیدها: 174

دیدگاه شما چیست؟

شما به عنوان مهمان دیدگاه ارسال می‌کنید.