یکشنبه 29 بهمن 1396

اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

پرچم جمهوری اسلامی ایران
اعلام آمادگی ادارات زیرمجموعه کار گروه راه و شهرسازی پدافند غیر عامل استان یزد برای برگزاری نکوداشت هفته پدافند غیرعامل

اعلام آمادگی ادارات زیرمجموعه کار گروه راه و شهرسازی پدافند غیر عامل استان یزد برای برگزاری نکوداشت هفته پدافند غیرعامل

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی: جلسه ادارات زیرمجموعه کارگروه راه و شهرسازی پدافند غیر عامل استان با حضور مسئولان این ادارات جهت هماهنگی برنامه های هفته پدافند غیرعامل برگزار شد

در این جلسه که با حضور مسئولانی از فرودگاه، هواشناسی، راهداری، راه و شهرسازی، نیروی انتظامی و کارگروهی از استانداری یزد برگزار شد، حاضران بر اهمیت پدافند غیرعامل تاکید کردند و برنامه های خود را برای آمادگی در برابر خطرات احتمالی اعلام کردند.
در این جلسه، مسعودجعفریان، مشاور مدیرکل راه وشهرسازی در سخنانی با اشاره به برنامه های این نهاد در جهت بالابردن سطح اطلاعات کارمندان اداره راه افزود: پدافند یکی از ضروریات برای تشخیص راهکار درست است و آموزش یکی از ارکان اصلی پدافند است و با بالابردن سطح اطلاعات کارمندان می توان به بسیاری از اهداف خود برسیم.
از برنامه این هفته می توان به برگزاری رزمایش در جهت بالا بردن آمادگی دفاعی و شناخت نقاط ضعف سیستم و انجام اقدامات مؤثر در جهت رفع این نفاط ضعف ، برگزاری دوره های آموزشی مرتبط با پدافند غیر عامل برای پرسنل ، نصب بنر و پوستر نام برد.
گفتنی است هشتم آبان ماه به نام روز ملی پدافندغیر عامل نامگذاری شده است. که در این روز برنامه های ویژه ای در جهت نکو داشت هفته پدافند غیر عامل در ادارات زیر مجموعه و اداره کل را و شهرسازی برگزار خواهد شد .

شناسه خبر: 409
نسخه چاپی:
تاریخ انتشار: 26 مهر 1396
بازدیدها: 218

دیدگاه شما چیست؟

شما به عنوان مهمان دیدگاه ارسال می‌کنید.