یکشنبه 29 بهمن 1396

اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

پرچم جمهوری اسلامی ایران
برگزاری نشست کمیته آرام سازی محیط های اداری برای معلولین

برگزاری نشست کمیته آرام سازی محیط های اداری برای معلولین

جلسه کمیته مناسب سازی و آرام سازی محیط های اداری با حضور دانشور، رئیس راه و شهرسازی خاتم برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره راه و شهرسازی شهرستان خاتم، در این نشست که با حضور نمایندگانی از راهداری، بهزیستی و مجمع معلولین شهرستان برگزار شد، تاج آبادی، دبیر کمیته پیرامون برنامه های این بخش به ارائه توضیحاتی پرداخت.
در ادامه این نشست، دانشور، رئیس راه و شهرسازی شهرستان با تاکید بر لزوم اجرای این طرح در محیط هایی که معلولین استفاده میکنند تصریح کرد: واحد فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی در راستای اجرای مناسب سازی ساختمان های اداری، نظارت کاملی بر طراحی و اجرای ساختمان دارد و این نکته یکی از اصول طراحی این ساختمانها است.
در ادامه این نشست قاسمی پناه، به عنوان نماینده اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای از مناسب سازی قسمتهایی از این اداره جهت استفاده معلولین خبر داد و گفت: تمام تلاش خود را در راستای اجرای این طرح در آینده ای نزدیک به کار خواهیم گرفت. همچنین پور تیموری، نماینده بهزیستی و ساطوریان، نماینده مجمع معلولین شهرستان هم به ارائه برنامه های خود در رابطه با اجرای این طرح پرداختند.
در پایان این نشست از مکان هایی که نیاز به مناسب سازی جهت استفاده معلولین در اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دارد بازدید بعمل آمد.

شناسه خبر: 410
نسخه چاپی:
تاریخ انتشار: 07 آبان 1396
بازدیدها: 253

دیدگاه شما چیست؟

شما به عنوان مهمان دیدگاه ارسال می‌کنید.