یکشنبه 29 بهمن 1396

اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

پرچم جمهوری اسلامی ایران
جلسه شورای حمل و نقل استان برگزار شد

جلسه شورای حمل و نقل استان برگزار شد

پنجمین نشست شورای حمل و نقل استان با حضور معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری در محل فرودگاه یزد با هدف ارائه برنامه های دستگاه های حوزه حمل و نقلی استان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان یزد: در این جلسه که مدیران ادارات کل فرودگاه، راه آهن ،راهداری و حمل ونقل جاده ای وسایر مدیران و نمایندگان عضو این شورا  حضور داشتند هر کدام از اعضا به تشریح برنامه های خود پرداختند.
سیدحسینی معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری در این نشست ضمن اظهار رضایت مندی از دستگاه های حاضرگفت:در سالی که با کمبود اعتبارات عمرانی مواجه بوده ایم اقدامات موثر و خدمات خوبی را ارائه نموده اید.
وی با اشاره به اقدامات خوب حوزه ریلی در تجهیز و توسعه خطوط راه آهن و همچنین در حوزه فرودگاهی با برنامه های توسعه و تامین امنیت پرواز ونیز اقدامات خوب راهداری در اجرای روکش و بهسازی محورها تقدیر کرد.
این مقام مسئول  درخصوص پروژه های فعال حوزه راه و شهرسازی و پیشرفت قابل توجه طرح ها در این حوزه اظهار امیدواری کردکه با وفاق و همدلی دستگاهها ،شاهد هر چه بیشترتوسعه  استان باشیم.
رئیس شورای حمل و نقل استان ضمن خیرمقدم به حاضرین و تشکر از حضور معاون امور عمرانی استانداری در این جلسه  گفت: خوشبختانه در حوزه ریلی پروژه2خطه کردن راه آهن که با پیشرفت 75درصدی را شاهدیم که در سفر اخیر مقام عالی وزارت راه و شهرسازی به استان یزد اعتبار خوبی را در تکمیل این پروژه پیگیری کرده ایم
 وی درخصوص طرح توسعه فرودگاه وتکمیل تجهیزات پروازی گفت:به زودی شاهد ارتقاء کیفیت فرودگاه یزد در سطح بین المللی  خواهیم بود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان با اشاره به سند توسعه حمل و نقلی استان خاطر نشان کرد:این سند توسعه می تواند هماهنگی خوبی را در توسعه حوزه حمل و نقل استان داشته باشد و امیدواریم با اجرای مفاد این سند شاهد تحولات خوبی در این بخش باشیم.
 نقصان محمدی با اشاره به آغاز پروژه  آزاد راه نطنز-انار خاطر نشان کرد: بخش توافقات اولیه شروع پروژه انجام شده و امیدواریم که به زودی قطعه سوم این پروژه از اردکان تا انار اجرایی شود

شناسه خبر: 255
نسخه چاپی:
تاریخ انتشار: 15 اسفند 1395
بازدیدها: 1877