یکشنبه 29 بهمن 1396

اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

پرچم جمهوری اسلامی ایران
سومین جلسه كمیته اجرایی حمل ونقل ستاد سفرهای استانی برگزار شد

سومین جلسه كمیته اجرایی حمل ونقل ستاد سفرهای استانی برگزار شد

سومین و آخرین جلسه كمیته اجرایی حمل و نقل ستاد سفرهای استانی در اداره كل راه و شهرسازی استان یزد به ریاست دكتر نقصان محمدی تشكیل گردید.

در اداره كل راه و شهرسازی استان یزد :
سومین جلسه كمیته اجرایی حمل ونقل ستاد سفرهای استانی برگزار شد.
سومین و آخرین جلسه كمیته اجرایی حمل و نقل ستاد سفرهای استانی در اداره كل راه و شهرسازی استان یزد به ریاست دكتر نقصان محمدی تشكیل گردید.
بنا به گزارش روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان یزد:این جلسه با حضور نمایندگان حوزه حمل ونقل استان از جمله پلیس راه، پلیس راهور، راه آهن، فرودگاه، راهداری و حمل ونقل جاده ای، هلال احمر، هواشناسی، امداد خودرو و سایر ارگانهایی كه در حوزه حمل و نقل استان نقش دارند برگزار شد وبه موضوعات هماهنگی دستگاه های مرتبط درخصوص سفرهای نوروزی پرداخته شد.
رئیس كمیته اجرایی حمل ونقل ستاد سفرهای استانی در این جلسه ضمن خوش آمدگویی به اعضای این كمیته در مورد دوجلسه قبلی خاطر نشان كرد: گزارشات بعمل امده نشان دهنده این است كه دستگاه های اجرایی عضو این كمیته آمادگی كامل برای استقبال از مسافران نوروزی را دارند.
دكتر نقصان محمدی گفت: با امكاناتی كه در حوزه راهداری داریم و باتوجه به دوربین هایی كه در طول مسیر جاده وجود دارد ایمنی راه ها از سال قبل بهتر خواهد بود و كنترل مناسبتری  صورت می گیرد. نقاط حادثه خیز با هماهنگی پلیس راه شناسایی و توسط تیم راهداری آشكار سازی شده و همچنین تابلو علائم و خط كشی كلیه محورها مرمت و نوسازی شده است.
مدیركل راه و شهرسازی استان در ادامه این نشست از استقرار یگانهای امدادی در طول مسیر و همچنین استقرار پلیس راه در 16 منطقه استان بصورت موقت و 6 منطقه بصورت ثابت برای سفرهای نوروزی خبر داد و گفت: در كنار پلیس راه استان یگانهای امدادی، هلال احمر و راهداری برای كمك به مردم عزیز مستقر خواهند بود و تمهیدات لازم برای استقبال از هموطنان عزیز را فراهم آوردند.
رئیس شورای حمل و نقل استان در پایان این نشست افزود: امیدواریم نوروز امسال با هماهنگی هایی كه صورت گرفته شاهد كمترین حوادث جاده ای باشیم و سفر خوبی را برای هموطنان عزیزمان آرزومندیم.

شناسه خبر: 261
نسخه چاپی:
تاریخ انتشار: 22 اسفند 1395
بازدیدها: 1829

دیدگاه شما چیست؟

شما به عنوان مهمان دیدگاه ارسال می‌کنید.